Darmowy
bonus
25€

Bakarat

Bakarat jest grą hazardową, w którą gramy w tradycyjnym kasynie i w e-kasynie. Nazwa gry baccarat pochodzi od słowa oznaczającego „zero”. Gra baccarat jest tak unikalną grą karcianą, że wszyscy mają równe szanse. W grze Bakarat wszystko zależy od łutu szczęścia. Wśród wielu rozrywek jakie są oferowane przez kasyna gra baccarat jest jedną z mniej skomplikowanych gier lecz mimo tego dostarczającą bardzo dużo emocji.

Zanim zaczniesz grać w Bakarata trzeba zapoznać się z jej wyjątkowo prostymi zasadami. Zazwyczaj zajmuje to krótką chwilę.
Gra baccarat opiera się na szczęściu. Do gracza należy postawienie zakładu. Gra baccarat umożliwia postawienie na gracza lub na bankiera. Można też dokonać trzeciego zakładu ; taki zakład zwany jest potocznie „impasem”. Zakład ten to obstawienie remisu między graczem a bankierem.Gra bakarat umożliwia swoim graczom dokonywanie zakładów na trzech polach – remisu, gracza i bankiera. Celem bakarata jest zgadniecie najwyższej karty lub postawienie na remis. Do czynienia z remisem mamy w przypadku gdy wartość punktowa kart na stole jest identyczna. W Baccaracie nie powinno się stawiać na remis. Przewaga przewaga kasyna jest tu zbyt wysoka – 14,36 %. Przy obstawianiu bankiera – 1,06 %. Przy obstawianiu wygranej gracza jest to 1,24%.
Prawda, że proste?

W bakarata możemy grać nie wychodząc z domu – w kasynie online. Kasyna internetowe otwarte są 24 godziny na dobę.

Przeżycia towarzyszące grze baccarat online są tak samo ekscytujące jak te w tradycyjnym kasynie. Gra baccarat w kasynie online jest prowadzona przez internetowego krupiera. Tak samo jest z żetonami – też są one wirtualne. Komputerowego Baccarata obsługujemy myszą

W bakarata gra się zazwyczaj przy użyciu 8 talii kart. Podczas gry w baccarata wszystkie rozdawane karty powinny być odkryte. Wartość kart waha się pomiędzy 0 a 9. Celem gry jest uzyskanie wyniku jak najbliższego 9. Jeżeli karty gracza w bakarat przekraczają 10 punktów, to liczy się je w następujący sposób: 8+8=16 co liczy się w Baccaracie jako 6pkt.

Zasady są proste, lecz posiadanie podstawowej wiedzy ułatwi obserwacje i analizę. Przyda nam się też wyczucie chwili dogodnej do zakończenia gry. Dzięki tym umiejętnością będziesz czerpać z gry dużo satysfakcji.

Życzymy dużo szczęścia w grze!