Darmowy
bonus
25€

Filmy o hazardzie

Jeżeli zapytasz kobiety o film, w którym motywem przewodnim jest hazard, zapewne ku twojemu zaskoczeniu odpowie ci, że to „Niemoralna propozycja”. Wiadomo, kobiety! Chociaż jak się tak bardziej zastanowić, to chyba maja rację. Nie jest to film o niczym, bo w końcu grają w nim same hollywoodzkie gwiazdy. Ale czy faktycznie jest to film poświęcony hazardowi? Trudno nadążyć za kobiecym rozumowaniem. Ale może warto spróbować.

Otóż zacznijmy od początku. Jest para, jest kasyno i mnóstwo pieniędzy do stracenia. Wcześniejsza wygrana bohaterów zaczyna wprowadzać ich w uzależnienie od hazardu. Chcą za wszelka cenę podwoić swoja wygraną. I co się dzieje? Wiadomo, skoro to początek filmu, musi dojść do tragedii by było co oglądać dalej. A więc kochające się małżeństwo traci wszystko. W ciągu chwili ich dalsze plany na wspaniałą przyszłość pryskają jak bańka mydlana. Ale życie to przecież niewiarygodna ruletka. Pojawia się super bohater, który za noc z żoną bohatera chce zapłacić mu milion. Ha! Czyż to nie najlepszy hazard na świecie? Dla tegoż męża oczywiście, który zaczyna kalkulować niczym w grze w karty. Myśli: „ wystawić najlepszą kartę, czy zostawić ją dla siebie?” Zgadnij co robi nasz bohater? Oczywiście wystawia asa z rękawa. Oddaje żonę bogatemu facetowi, w zamian za milion dolarów.

Oczywiście jak to w życiu, przegrywa. Nie mogąc znieść porażki, rozstaje się z żoną. Potem to już dzieją się typowe historie miłosne, takie dla żądnych romantyzmu kobietek. Ale sam przyznasz, coś w tym jest z filmu o hazardzie i ponoszeniu ryzyka. Adrenalina rośnie gdy się go ogląda i to nie tylko za sprawą nagiego ciała Demi More.

Zobacz także

  1. Gra hazardowa – Blackjack
    Blackjack jest bardzo popularną grą hazardową potocznie nazywaną "grą w oczko". Ma ona wielu sympatyków na całym świecie. Jest to jedna z niewielu gier, w ...